Home / Tag Archives: pantollona

Tag Archives: pantollona

Nora shfaqet në rrugë, mahnitë të gjithë me veshjen e saj

Nora Istrefi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë, shkruan ORAinfo. Ajo është shumë aktive edhe në mbrëmje e koncerte të ndryshme. Gjithashtu është sumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku bën postime të shumta dhe nga më të ndryshme. E mësuar kohëve të fundit ta shohim elegante …

Lexone