Home / Tag Archives: panjohur

Tag Archives: panjohur

FOTOT: Prangoset kandidati për deputet i LSI-së dhe i “përkëdheluri” i Kryemadhit në Elbasan

Operacioni “Dekani” në Elbasan, është finalizuar me arrestimin e një dekani, 2 pedagogëve dhe 3 sekserëve të Universitetit “Aleksandër Xhuvani”.Ndërkohë, mes të arrestuarve është edhe Admirim Kala, nën cilësinë e sekserit.Ky i fundit është një emër jo pak i panjohur për publikun pasi ka qenë në listën e LSI si kandidat për deputet në qarkun e Elbasanit.Emri i tij përflitej si kandidaturë e mundshme e Monika Kryemadhit për kreun e Bashkisë së Gramshit duke e prezantuar si një kandidaturë të opozitës.Mesa duket tashmë do i duhet të harrojë betejën elektorale për t’u përballur me betejën e drejtësisë.Bashë, me të në pranga ka rënë edhe dekani i Fakultetit të Shkencave Humane, Albert Riska, shefja e Departamenti të Gazetërisë dhe Gjuhë Letërsisë, Elvira Lumi, pedagogia e Fakultetit Ekonomik Erjola Calja si dhe sekserët Adem Ngjela e Petrit Kodra bashkë me një student, Marjus Calja. (TemA)

Lexone

VIDEO: Burri kap mat gruan, po puthej me një të panjohur

Ky është momenti i sikletshëm kur burri e kap mat gruan e tij duke u puthur me një djalë të ri.I riu me ngjyrë po trasmetonte një video “live” në rrjetet sociale teksa i kërkoi gruas nëse mund ta puthte në buzë dhe ajo pa hezituar pranoi.Por më pas ndodh e papritura, aty vjen burri i saj dhe i ndërpret atyre romancën.Gjithçka është transmetuar live.Kur burri i saj u shfaq i riu u përpoq të kalojë situatën sikur nuk ndodhi asgjë.Pamjet janë filmuar jashtë një klubi në SHBA. (TemA)

Lexone