Home / Tag Archives: palestres

Tag Archives: palestres

FOTOT: Njihuni me bankieren seksi, përveç shifrave pasioni i saj është dhe… palestra

Kjo që do të shihni në fotot e mëposhtme është 26-vjeçarja dhe punon si bankiere.Por përveç këtij profesioni ajo ka dhe një pasion, palestrën.Amelia Tank arrin të menaxhojë në mënyrë të përkryer jetesën e saj mes punës në bankë dhe palestrës së vazhdueshme.26-vjeçarja është një frekuentuese e rregullt e palestrës, duke krijuar një fizik mbresëlënës.E për këtë, Amelia është fituese edhe e disa çmimeve në evente të rëndësishme. (TemA)

Lexone