Home / Tag Archives: palesterkete

Tag Archives: palesterkete

FOTOT: “Sekreti” i formave seksi të Ilda Bejlerit

Ilda Bejleri konsiderohet si një nga moderatoret më seksi në Shqipëri.Dhe kjo duket se vjen jo vetëm prej natyrës, por dhe punës që ajo bën në palestër.Këtë gjë Ilda e ka treguar vetë, ndërsa ka postuar një foto në rrjetet sociale.(TemA)

Lexone