Home / Tag Archives: palester

Tag Archives: palester

FOTOT: Demi Rose tregon sekretin e të pasmeve “bombastike”

Format fizike të 22-vjeçares Demi Rose kanë ndryshuar me kalimin e kohës, e ndryshimi më i dukshëm është tek të pasmet e saj.Në një krahasim mes fotove të para të bëra publike e atyre më të fundit vërehet një ndryshim i madh i aseteve të Demi Rose.E bukuroshja nga Birmingham ka treguar edhe sekretin që ka sjellë këtë ndryshim, jo pak misterioz.“Gjenet, shumë punë në palestër dhe një dietë të balancuar”, ka thënë ajo për The Sun. (TemA)

Lexone

Sensuale edhe kur bën palestër, një trup si i Samanta Karavellës/ Foto

Këngëtarja e famshme Samanta Karavella njihet për format e saj të kolme, për të cilat edhe stërvitet në palestër.To all my loved onesA post shared by Samanta Karavella (@samantaofficial) on Oct 31, 2017 at 10:05am PDTSë fundmi, ajo ka postuar një foto nga palestra, ku duket më në formë se kurrë. Pavarësisht se është duke bërë ushtrime fizike, Samantën e shohim mjaft sensuale dhe seksi." Sa shume ti gaboje, e ke dit ti qe me mu s'ka loje"… #zemrenmajeA post shared by Samanta Karavella (@samantaofficial) on Aug 31, 2017 at 5:23am PDTThe post Sensuale edhe kur bën palestër, një trup si i Samanta Karavellës/ Foto appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Michela Persico e feston në det fitoren e Juventusit

1 of 5Me fitoren 2-3 me përmbysje ndaj Interit në “San Siro”, shoqëruar me humbjen e Napolit me Fiorentinën, Juventusi është afruar edhe më shumë me titullin e Serisë A. Suksesin e fundit të bardhezinjve, partnerja e Daniele Ruganit, Michela Persico e feston duke marrë rreze dielli në det.E apasionuar pas ushtrimeve në palestër, bukuroshja italiane shfaqet në një formë të shkëlqyer fizike. Madje ajo ndihmon edhe Danielen të jetë në lartësinë e duhur për të zbritur në fushën e blertë sa herë Allegri të ketë nevojë për të.2 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Shtëpia e Rihannas nuk mund të ishte ndryshe, këto pamje do u mahnitin

Rihanna është një prej këngëtareve më të paguara në botë dhe zotëron një numër të madh pronash. Shtëpia e saj në Los Angeles ka vlerën e 6.8 milionë dollarëve dhe ka 6 dhoma gjumi, 9 banja dhe një pishinë gjigante.Shtëpia ka një kinema dhe një dhomë bilardoje. Pamja në dhomën e ndenjes, muret e së cilës janë me xham, është mahnitëse.Shtëpia po ashtu ka një palestër dhe një banja gjigande, për të mos folur për garderobën, e cila është një dhomë më vete.Burimi: Gazeta ExpressThe post Shtëpia e Rihannas nuk mund të ishte ndryshe, këto pamje do u mahnitin appeared first on Thashetheme VIP.

Lexone