Home / Tag Archives: padyshim

Tag Archives: padyshim

Perrie Edwards shkëlqen në Mikonos me bikini (Foto)

Në Instagramin e saj sapo ka arritur tetë milionë ndjekës dhe rol të pabesueshëm në këtë sukses kanë pasur padyshim fotot bombastike gjatë pushimeve të saj të nxehta në Mykonos të Greqisë.Perrie Edwards ndau sot me fansat e saj një tjetër sekuencë të fotografive me bikini, ku tregon format e saj mahnitëse.1 of 7Këngëtarja e Little Mix, festoi kështu numrin e lartë të ndjekësve me postimet e saj më seksi. “8million! Faleminderit, faleminderit”, shkroi ajo nën një foto me bikini të bardha.4 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Artur Zheji parashikon fundin e Ramës: Je një mjeran dhe qesharak, do të të hanë qentë

Artur Zheji ka bërë një shkrim ku thotë se kryeministri Edi Rama është pranë dështimit të madh.Ai i është drejtuar Ramës me fjalë fyese duke e konsideruar “mjeran, çoban, kasap, qesharak, kafshë, etj.Analisti ka bërë dhe një parashikim për Ramën ku paralajmëron se do ta hanë qentë.“E mori në Qershorin e kaluar Rama, ashtu edhe si e kërkoi dhe, edhe me ndihmën e Bashës, krejt “Tepsinë” e pushtetit për vete.Kushedi sa herë e ka përqafuar netëve të pagjumsisë, “Tepsinë” vezulluese të të gjitha pushteteve.Tashmë pa nevojën e takimeve hipokrite dhe kompromiseve apo gërr vërreve, me Ilir Metën, apo me aleatë të tjerë.Mirpo shpejt Tepsia, po shndërrohet si Kusia e Paçes, që vlon në ujë me kripë, koka ministrash dhe është trashur me yndyrën e dhjamërave, të syve, buzëve, mollëzave, llapës, hundëve apo veshëve të shkërmoqur, për të krijuar Paçen e pushtetit, Rama 2.Sa mirë që është vetëm tani, është padyshim kjo analiza më e fundit, sepse ska më ku të hedhë pështymë apo gëlbazë, t..

Lexone

FOTOT: Në dush me vajzat seksi të “Grande Fratello”

Prej disa javësh në Itali ka nisur edicioni i 15 i reality show-t “Grande Fratello”.Ky format është padyshim mjaft i ndjekur falë konkurenteve bukuroshe që marrin pjesë në të dhe jo vetëm.Dhe prezenca e këtyre bukurosheve seksi, të cilat nxjerrin në pah hiret e tyre, nuk ka kaluar pa u vënë re nga mediat rozë, të cilat kanë fiksuar një tjetër moment, ku vajzat këndojnë në dush. (TemA)

Lexone

FOTOT: Nicki Minaj “tërbon” fansat

Ajo shpesh përshëndet fansat e saj me foto mjaft foto.Dhe këtë gjë Nicki Minaj e bëri të shtunën teksa postoi një foto ku dukej mjaft seksi.35 vjeç është padyshim një ndër reperet më të kërkuara për momentin në botë. (TemA)

Lexone

Meda do t’iu ‘çmend’ me hitin e ri (Video)

Këngëtari Meda po vjen me një projekt të ri muzikor. Lajmi.net merr vesh nga burimet afër këngëtarit se ai këtë projekt e ka punuar në Massive Production të Granit Gashit, me tekst të Ghulos dhe editor Emra com. Ky projekt muzikor do ketë edhe finalizim vizual dhe padyshim që do …

Lexone