Home / Tag Archives: pa

Tag Archives: pa

Një bletë e pickoi princin Harry dhe Meghan Markle nuk pushoi së qeshuri

Dukesha e Sussex dhe Princi Harry, janë shfaqur për herë të parë në publik si një çift i martuar. Dalja e parë publike si burrë dhe grua, ishte në 70-vjetorin e ditëlindjes së Princit Charles, në Buckingham Palace.Princi Harry ka marrë fjalën, në këtë përvjetor të rëndësishëm, por diçka e ka vënë atë në siklet gjatë fjalimit. Teksa nderonte të atin, një bletë i ka kaluar shumë pranë, dhe Harry ka ndalur fjalimin e tij.“Më falni, ajo bleta më preku vërtet”,-është shprehur princi Harry. Kaq ka mjaftuar, që njerka e tij, Camilla dhe bashkëshortja Meghan Markle të qeshin me princin Harry.Dukesha e Sussex është vërtet shumë e qeshur gjatë daljeve të saj publike, por si kësaj radhe nuk e kishim parë të qeshte.I’m not sure if this is all going to upload, but I hope it does. Part of Harry’s very warm speech to thank his father – ‘pa’ – ahead of his landmark 70th birthday, for all he is done for the 420 charities he is involved in. It really was lovely. pic.twitter.com/7a2CuFVPn3— Reb..

Lexone