Home / Tag Archives: orainfoedhe

Tag Archives: orainfoedhe

Jamie Vardy shkruan histori në Premier Liga

Jamier Vardy e ka thyer një rekord të madh në Premier Liga. Sulmuesi anglez ka arritur që të vendon një rekord gjigant në ligën më të fort në botë. Jamie Vardy është lojtari i parë në Premier Liga që i shënon, Manchester United, Liverpoolit, Chelseas, Arsenalit dhe Manchester Cityt, gol …

Lexone