Home / Tag Archives: nxjerrin

Tag Archives: nxjerrin

Doli dielli! U zhvesh edhe Iggy Azalea (Foto)

1 of 6Ajo është rreperja më e famshme australiane, e njohur për shfaqjen e stilit të saj xhaz, por edhe për të pasmet më bombastike në tregun e muzikës.Dhe për të provuar që mbretëresha është vetë, Iggy Azalea ka postuar një foto nga pishina me një palë bikini, që ia nxjerrin asetet “sheshit”.Ulur në buzë të një pishine në Calabasas, California seksbomba iu bën apel të mbani fort zemrën, sepse format e saj mund t’ju nxjerrin jashtë orbite.Bukuroshja bionde tashmë ka rritur edhe masën e gjoksit të saj falë një operacioni plastik.“Katër muaj më parë, kam zmadhuar gjoksin! Mendova për të gjithë jetën time”, shkruan Iggy.8 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone