Home / Tag Archives: njeritjetrin

Tag Archives: njeritjetrin

VIDEO: Prezantimi unik i Kolumbisë, futbollistët “thërrasin” njëri-tjetrin për në Botëror

Kolumbia i bashkohet Kombëtareve të tjera të cilat kanë bërë publike listën e tyre përfundimtare për Botërorin e Rusisë.Megjithatë ka një detaj të veçantë që e bën kombëtaren kolumbiane ndryshe nga të tjerat dhe kjo është mënyra e prezantimit të futbollistëve që do të marrin pjesë në Botëror.Nëpërmjet një klipi prezantues, secili lojtar i Kolumbisë ka thirrur emrin e shokut të skuadrës që do të luajë në turneun e Rusisë, derisa është plotësuar lista e plotë prej 23 futbollistësh.

Lexone

Ledrit i publikohen fotot intime me të dashurë e re, ja kush është

Tashmë prej kohësh është zbuluar lidhja e reperit të njohur Ledri Vula me Sarën, vajzën që jeton në Gjermani. Ajo nuk është një figurë publike.Ndonëse çifti nuk publikojnë foto dhe nuk kanë folur për marrëdhënien e tyre ata janë parë në praninë e njëri tjetrit ku duken më të dashuruar se kurrë! Ledri dhe Sara janë kapur mat disa herë por fotot e fundit vërtetojnë gjithçka për marrëdhënien e tyre.Në disa foto të siguruara nga Blitz ata duken mjaft të afërt dhe shkojnë shumë me njëri-tjetrin. Tashmë nuk ka më dyshime, madje mund të themi se ata janë një çift mjaft sipatik.The post Ledrit i publikohen fotot intime me të dashurë e re, ja kush është appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Rudina e inatosur për “vdekje” me Agron Llakaj: Edhe po të vijë të më lutet s’i flas

Dihet tashmë që Agron Llakaj dhe Rudina Dembacaj nuk i kanë marrëdhëniet fort të mira me njëri-tjetrin dhe këtë ata e kanë shprehur edhe në intervista duke deklaruar se një konflikt mes tyre ka bërë që gjërat të shkojnë në këtë pikë.Llakaj ishte i ftuar pak javë më parë “Në kurthin e Piter Pan” e teksa të gjithë po prisnin që ai të përballej me Rudinën në skenë, kjo nuk ndodhi.E ftuar dje në “Xing me Ermalin”, aktorja ka treguar se në prapaskenë, është përballur me Agronin, por nuk i kanë folur njëri-tjetrit.“Unë kalova aty, se kisha rrugën, po ai bëri nga dy hapa mbrapa, më shmangu, mirë bëri, për çfarë mos më shmangte.Unë si flas kurrë, edhe po të më vijë të më lutet, nuk i flas”, u shpreh Rudina.

Lexone

Nuk flasin me njëri-tjetrin, Rudina zbulon çfarë ndodhi në prapaskenat e TVKlan, kur Agroni erdhi i ftuar

Ata dikur kanë bashkëpunuar ngushtë me njëri tjetrin, bëhet fjalë për Agron Llakaj dhe Rudina Dembacaj, të cilët sot i kanë prishur marrëdhëniet mes tyre.Llakaj ishte i ftuar pak javë më parë “Në kurthin e Piter Pan” e teksa të gjithë po prisnin që ai të përballej me Rudinën në skenë, kjo nuk ndodhi.E ftuar në “Xing me Ermalin”, aktorja ka treguar se në prapaskenë, është përballur me Agronin, por nuk i kanë folur njëri-tjetrit.“Unë kalova aty, se kisha rrugën, po ai bëri nga dy hapa mbrapa, më shmangu, mirë bëri, për çfarë mos më shmangte. Unë si flas kurrë, edhe po të më vijë të më lutet, nuk i flas”, u shpreh Rudina.The post Nuk flasin me njëri-tjetrin, Rudina zbulon çfarë ndodhi në prapaskenat e TVKlan, kur Agroni erdhi i ftuar appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Rrëfehet Xhevahir Zeneli: Kadri Roshi më goditi me shpullë, dhe vetëm më pas më thanë pse

Aktori Xhevahir Zeneli ka qenë i ftuar sot në emisionin e Rudina Magjistarit.Gjatë emisionit Zeneli zbuloi pjesë nga prapaskenat e realizimit të filmave vite më parë.“Kur kemi xhiruar filmin “Kur hapen dyert e jetës”, kemi bërë xhirime një muaj në Dimër, në dëborë dhe një muaj në Pranverë.Ashtu siç ishim veshur ashtu edhe flinim, ishte shumë ftohtë.Paguanim dikë që na mbante sobat ndezur.Kishte bukurinë e vet edhe ajo. Mblidheshim në mbrëmje me njëri-tjetrin jashtë xhirimit”, tha aktori.Lidhur me filmin “Rrethimi i vogël”, Zeneli tregoi se nuk ishte vënë në dijeni të skenës ku qëllohej me shuplakë nga aktori Kadri Roshi.“Ata ishin futur në zyrën e kryetarit dhe po bënin skenën. Unë nuk dija gjë fare, isha i pambrojtur dhe i papërgatitur për shuplakën.Nuk më kishin treguar. Kur ai hapi krahun mua m’u errën sytë dhe kur tha regjisori shumë bukur doli, aty e kuptova.Kur mbaroi më mori profesor Kadriu dhe më përqafoi. “Mirë do ishte të më kishe treguar profesor”, i t..

Lexone

Albi Nako ngelet pa fjalë, Alketa i nxjerr të vërtetën e lidhjes së tij të re

Pas ndarjes nga balerina e njohur, Klaudia Pepa, koreografi Albi Nako është përfolur shumë në media për një lidhje të re që mund të ketë nisur me balerinën dhe vajzën që prezanton motin në Tv Klan, Alba Hoxhën.Së fundmi, ata janë parë shumë në shoqërinë e njëri-tjetrin, ku edhe fundjavën që kaloi u fotografuan së bashku në plazhin e Palasës.Albi Nako ka qenë një nga të ftuarit e djeshëm në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” dhe kur u hap kjo temë, ai e mohoi se ka një marrëdhënie me balerinën.Mirëpo, në sy ka rënë direkt reagimi i moderatores së emisionit, Alketa Vejsiut, e cila i ka ofruar një këshillë miqësore Albit.“Mos thuaj gënjeshtra se të rritet hunda si e Pinokut”, ia ktheu Alketa atij, ndërsa Albi nuk tha asnjë fjalë më mbi këtë çështje, duke shtuar dyshimet se dyshja mund të jenë vërtet bashkë, por nuk duan ta bëjnë lidhjen publike.A post shared by Alba Hoxha (@albahoxha1) on May 22, 2018 at 8:45am PDTThe post Albi Nako ngelet pa fjalë, Alketa i nxjerr të vërtetën..

Lexone

Plas sherri midis Lek Plepit dhe Linda Morinës pas daljes nga emisioni i Çanit mbrëmë

Këngëtarët aspak të zakontë, Lek Plepi dhe Linda Morina, kanë promovuar ditën e djeshme në emisionin “Zonë e lirë”, bashkëpunimin e tyre të parë me njëri-tjetrin, këngën “Seen”.Në klipin e këngës, që ishte paguar nga Lek Plepi, kishte edhe mjaft skena erotike midis këtyre dy personazheve, ku Plepi e prekte Lindën nga shalët dhe gjoksi.Gjithashtu, ai shprehu dëshirën për t’u martuar me Lindën, pasi i pëlqente që ajo ishte e virgjër dhe madje nxorri edhe unazën live në emision.Por, nuk kaluan asnjë 24 h dhe paska ndodhur krisja e parë midis çiftit më të ri të showbiz-it shqiptar.Mesa duket, Lek Plepi e paska fshirë këngën nga kanali në Youtube dhe mund të supozojmë se është prishur fejesa midis tyre.Çfarë të ketë ndodhur vallë midis këtij çifti kaq simpatik që e detyroi Plepin të fshinte këngën nga Youtube?The post Plas sherri midis Lek Plepit dhe Linda Morinës pas daljes nga emisioni i Çanit mbrëmë appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

“Dukesh e mahnitshme”, Princ Harry mezi mban lotët teksa Meghan Markle shkon drejt altarit

Dasma e vitit po ndodh! Meghan Markle u shfaq në Kishën “St. George” të Kështjellës Windsor në një fustan nuserie të thjeshtë, por gjithsesi dukej rrëzëllitëse teksa parakaloi drejt altarit me babait e Princ Harryt, Princin Charles.Teksa Markle po shkonte drejt altarit, kamerat kapën Princin Harry të përlotur dhe në momentin kur Meghan u afrua drejt tij, Harry i tha asaj “Dukesh e mahnitshme” dhe më pas falenderoi babain e tij që e shoqëroi Meghanin në altar.Por, shumë shpejt lotët u kthyen në të qeshura kur dyshja po shkëmbente betimet me njëri-tjetrin dhe i thanë “Po-të” e tyre pa mbaruar ende pyetja.Fustani i martesës së Markle është dizenjuar nga stilistja e famshme britanike Clare Keller, e para femër që mban postin e Drejtoreshës Artistike për markën Givenchy.Në kokë Dukesha e Sussex mbante një kurorë të viti 1932, që i përket Mbretëreshës së Anglisë.The post “Dukesh e mahnitshme”, Princ Harry mezi mban lotët teksa Meghan Markle shkon drejt altarit appeared first on Zon..

Lexone

Juventus-Milan, ja statistikat që parashkruajnë finalen e Kupës së Italisë

Sot luhet finalja e Kupës së Italisë, mes Juventusit dhe Milanit. Në “Olimpico” të Romës do të vendoset fituesi i këtij trofeu.Ekzistojnë 24 precedentë të përgjithshëm në mes të dy skuadrave në fjalë, në Kupën e Italisë: 10 fitore bardhezinjtë, 7 fitore kuqezinjtë dhe 7 barazime.Juventusi dhe Milani do të përballen me njëri-tjetrin në finale të Kupës së Italisë për herë të pestë.Bardhezinjtë fituan sfidat e sezoneve 1941-1942, 1989-1990 dhe 2015-2016, ndërsa kuqezinjtë fituan finalen e sezonit 1972-1973.Juventusi është skuadra që e ka fituar më shumë herë e Kupën e Italisë: 12.Bardhezinjtë i kanë fituar tri edicionet e fundit të këtij kompeticioni, teksa askush më parë nuk e kishte bërë këtë për tri sezone rresht.Milani e ka fituar këtë trofe 5 herë: në edicionet 1966-1967, 1971-1972, 1972-1973, 1976-1977, 2002-2003.18 nga 19 golat e Milanit në finalen e Kupës së Italisë janë shënuar në pjesën e dytë, shkruan Telesport.Juventusi është i pamposhtur në 11 ndeshjet e fundi..

Lexone

Assesi nuk pajtohen: Këto gjashtë shenja të horoskopit kurrë nuk do të jenë të lumtur bashkë!

Ujori e do fuqishëm lirinë dhe ndihet i penguar nga Gaforrja – e cila vazhdimisht kërkon dashuri dhe kujdes.Disa kombinime të shenjave të horoskopit janë ideale për miqësi, disa megjithatë për dashuri, ndërkaq të tjerat janë partnerë afaristë idealë dhe bashkë do të fitojnë një mal me para.Mirëpo disa thjesht nuk mund ta durojnë njeri-tjetrin – do të jetë më mirë të mos jenë bashkë në çift – sepse do të ketë përplot tensione, grindje, lot…Shigjetari dhe DemiDemat thjesht nuk mund t’i plotësojnë pritjet e mëdha të një Shigjetari. Derisa Demi i qetë dëshiron lidhjen ta bëjë më të qetë dhe “më të rehatshme”, Shigjetari është vazhdimisht në kërkim të aventurave dhe ndryshimeve.Është pak e besueshme që këto dy shenja të horoskopit të jenë të lumtur bashkë – fatkeqësisht, shumë shpejt do të fillojnë ta pengojnë njëri-tjetrin.Virgjëresha dhe PeshorjaNdërmjet Virgjëreshës dhe Peshores kurrë nuk do të shkëlqejë ashtu siç do të duhej.Mendimet dhe parimet e tyre janë tërësisht të ..

Lexone