Home / Tag Archives: njerezit

Tag Archives: njerezit

Njihuni me vajzën që po e sfidon keq Kim Kardashianin

Njihuni me vajzën që po e sfidon keq Kim Kardashianin

Lyudmila Kokoscheviy është vajza ruse, e cila po çmend njerëzit në rrjetet sociale. Eshtë 1.75 e gjatë dhe me një trup të mrekullueshëm. Ajo çfarë bie shumë në sy është gjoksi i saj i madh, i cili është një ndër faktorët kryesor përse shumë meshkuj e ndjekin atë. Lyudmila me …

Lexone

BDI nuk ka të drejtë morale të flas për “Monstrën”

BDI nuk ka të drejtë morale të flas për “Monstrën”

  Aleanca për Shqiptarët ka reaguar lidhur me keqpërdorimet politike që po bëhen me rastin “Monstra” pas rikthimit për rigjykim të procesit gjyqësor. Ja reagimi i plotë: Meqenë se ndodhemi në mes mes të fushatës elektorale të zgjedhjeve Lokale 2017, nuk e pamë të arsyeshme të mbajmë konferencë për shtyp …

Lexone

Brenda festës së ditëlindjes të parë të Kaias

Brenda festës së ditëlindjes të parë të Kaias

Kaia, vajza e aktores Teuta Krasniqit sot ka festuar ditëlindjen e parë. E për të, padyshim që është organizuar një festë për të, me njerëzit më të dashur për të, shkruan lajmi.net Ka qenë gjyshi i Kaias, profesori Milazim Krasniqi ai i cili në Facebook ka publikuar një fotografi ku …

Lexone

Kaia feston ditëlindjen e parë, Teuta me urim emocionues

Kaia feston ditëlindjen e parë, Teuta me urim emocionues

Sot është një ditë shumë e veçantë për aktoren e njohur Teuta Krasniqi Kjo pasi që sot feston ditëlindjen e parë, vajza e saj Kaia, transmeton Gazeta Express. Më 3 tetor 2016, aktorja e njohur përsëri përjetoi ndjenjën më të bukur atë të të bërit nënë. Përvec Tarës, Kaia e …

Lexone

Ja si ju ‘nxjerr zbuluar’ Facebook kur ju jeni të dashuruar

Ja si ju 'nxjerr zbuluar' Facebook kur ju jeni të dashuruar

Facebook lexon çfarë shkruajnë njerëzit e dashuruar Rezulton se ekziston një grup shkencëtarësh të të dhënave që studiojnë dashurinë në facebook. Falë kërkimit të tyre, inteligjenca artificiale është në gjendje të parashikojë kur do të filloni një marrëdhënie romantike më mirë se një psikolog. Nga konkluzionet dhe shenjat interesante që …

Lexone

‘Robotët po vijnë!’ Norvegjia i frikësohet luftës pa drejtues

Auto Draft

Ndërsa luftërat e ardhshme do të kryhen gjithnjë e më shumë nga robotët inteligjentë që në mënyrë efektive do të zëvendësojnë ushtarët njerez, studiuesi norvegjez Morten Hansbø ka frikë se vendi i tij mund të kapet në befasi nga tendencat e fundit në luftën pa drejtues. Vetëm disa vite më …

Lexone