Home / Tag Archives: ngjashmeri

Tag Archives: ngjashmeri

Cili nga këta të dy është Bes Kallaku i vërtetë?

Të gjithë e njohim aktorin e famshëm të humorit shqiptar, Bes Kallaku, i cili njihet për postimet e tij me nota humori dhe që shkaktojnë përherë të qeshura.Para pak kohësh, aktori hodhi foton e një kampioni nga Polonia, me të cilin kishte një ngjashmëri shumë të madhe, sikur ishin binjakë.Nuk kam pa ngjashmeri me tmadhe, nuk osht PhotoshopA post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on Apr 17, 2018 at 7:04am PDTPor ditën e sotme, Besi ka hedhur një foto në Instastory që i ka ‘çmendur’ të gjithë. Në këtë foto, ai shfaqet krah për krah me një ‘tjetër’ Besi, shumë herë më i ngjashëm se ai kampioni i Polonisë.Ju mbetet juve ta gjeni se cili nga këta të dy është Besi i vërtetë…Pa menjeA post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on Apr 28, 2018 at 11:23am PDTThe post Cili nga këta të dy është Bes Kallaku i vërtetë? appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

FOTOT: Dyshime mbi atësinë e vajzës së Kylie Jenner, ngjason me truprojen

Vajza e Kylie Jenner, vogëlushja Stormi është vënë sërish në qendër të medieve rozë.Kjo për faktin se ajo ngjan paska me truprojën e Kylie-t.Ashtu si të gjithë ne e dimë babai i Stormit është partneri aktual i Kylie Jenner, Travis Scott të cilët për momentin janë duke festuar 3-mujorin e vogëlushes.Por rrejti po zien nga një ngjashmëri e madhe që ka trupëroja i Kylie-t ka me vajzën e saj.Njerëzit kanë vërshuar në komente duke thënë se babai i vërtetë i saj është Tim Chung truproja i saj sepse ajo është identike më të. (TemA)

Lexone

Salah ka një sozi, a thua të jetë fenomen edhe në fushë?

E pabesueshme: Mohamed Salah ka një sozi, që quhet Ahmed Bahaa dhe nëse shikon foton, nuk ka shans ta kuptosh cili është futbollisti i Liverpulit. Ngjashmëri e pabesueshme, që nuk mbaron te pamja, sepse edhe Ahmed është egjiptian.Një ngjashmëri që ka bërë bujë, aq sa Salah e ka takuar sozinë e vet, ndërsa Ahmed bën shaka: “Do thosha që Mohamedi më ngjan mua, unë jam më i bukur”.Me siguri që si futbollist nuk ka të ardhme, por Ahmedi mund ta quajë veten me fat, sepse të paktën ndonjë karrierë si model e ka të sigurt, duke parë sa shumë e adhurojnë Salahun në Egjipt.

Lexone