Home / Tag Archives: ngjarjejemengjesin

Tag Archives: ngjarjejemengjesin

Sherri me thika në Korçë, zbardhen detaje të reja mbi ngjarjen

Sherri me thika në Korçë, zbardhen detaje të reja mbi ngjarjen

Të tjera detaje kanë dalë në dritë rreth ngjarjes së ndodhur në Korçë, ku babë e bir kanë plagosur me thikë një 52-vjeçar, të identifikuar si Astrit Satellari. Mësohet se shtetasit Muhamet dhe Avni Bedulla, babë e bir, 51 e 25 vjeç, janë autorët e kësaj ngjarjeje. Mëngjesin e sotëm …

Lexone