Home / Tag Archives: nfl

Tag Archives: nfl

FOTOT: “Dy shoqe ne, dhe duhemi si motra”

Olivia Culpo dhe Cara Santana janë dy shoqe mjaft të ngushta.Ato shihet që së fundmi shkojnë shpesh me pushime së bashku.Fill pasi i dha fund lidhjes së saj me lojtarin e “NFL”, Olivia zgjodhi të kalojë kohën me shoqen e saj.Bukuroshet 25 vjeçare po shijojnë verën maksimalisht ku nuk i kanë kursyer as pozat në rrjetet sociale.

Lexone