Home / Tag Archives: nenkampione

Tag Archives: nenkampione

Kosova ‘mbulohet’ me ARI! Edhe Donjeta Sadiku fiton medaljen e artë

Donjeta ishte shumë më e mirë dhe në fund fitoi meçin. Donjeta Sadiku ka fituar turneun ndërkombëtar “Bocskai Istvan”, që po zhvillohet në Debrecen të Hungarisë. Ajo e mposhti kroaten Sara Behram. Donjeta ishte shumë më e mirë dhe në fund fitoi meçin. Donjeta konfirmoi kështu se nuk është rastësisht …

Lexone