Home / Tag Archives: ndryshueshem

Tag Archives: ndryshueshem

Përgadituni, borë dhe ulje temperaturash

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar segjatë vikendit vendi ynë do të jetë nën ndikimin e masave të ajrit me presion të ndryshueshëm atmosferik. Në këtë gjendje meteorologjike, sipas institutit, do të mbajë mot i ndryshueshëm , i përcjellë me vranësira të ç’rregullta të cilat do të shoqërohen me reshje …

Lexone