Home / Tag Archives: ndryshohet

Tag Archives: ndryshohet

Flet astrologia e famshme Meri: Kësaj shenje horoskopi do t’i ndryshohet jeta

E ftuar tek “Rudina” në fillim të muajit, astrologe Meri u shpreh se disa nga shenjat do kenë një periudhë të keqe, me skandale, kriza e lajme jo të mira.Një prej tyre ishte shenja e Binjakëve për të cilët Meri tha se këtë muaj do kenë bllokime, skandale, lajme që i ç’orientojnë.Mirëpo siç duket të mirat po vijnë edhe për Binjakët pasi në parashikimin e ditës së sotme, astrologia njofton se kësaj shenje do i ndryshohet jeta.“Binjaket do perballen me disa ceshtje shpirterore dhe situata reale te krijuara rreth tyre te cilat mund tu ndryshojne jeten”, njofton Meri.Burimi:Xing.alThe post Flet astrologia e famshme Meri: Kësaj shenje horoskopi do t’i ndryshohet jeta appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Buxhaku: Kam një detyrë të dhënë nga Komandat Ali Ahmeti

Në një intervistë për Almakos, drejtori i Qendrës për menaxhim me Kriza, z.Buxhak, i cili më herët ka patur rolin e nënkryetarit të BDI – së, deputet dy herë, nënkryetar i parlamentit, ministër dhe ambasador në Francë dhe UNESCO. Ndërsa, sot udhëheq një institucion të rëndësishëm. Ai tregon se kjo …

Lexone

LSDM paralajmëron Gruevskin – News, Lajme – Vizion Plus

http://www.vizionplus.tv https://facebook.com/VizionPlusTV Tweets by VizionPlusTV Ndërsa parlamenti i Maqedonisë vazhdon të jetë i bllokuar, lideri i LSDM, Zoran Zaev ka paralajmëruar se shumica do ta zgjedhë kryeparlamentarin e ri, qoftë edhe në një sallë tjetër nga ajo e seancave, apo edhe jashtë institucionit të kuvendit. Në një konferencë, ai deklaroi …

Lexone