Home / Tag Archives: ndryshmete

Tag Archives: ndryshmete

Kështu kërcen Egzona në krahët e Albatritit!

  Egzona është gruaja e këngëtarit të njohur kosovar, Albatrit Muqiqit,  Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun. Egzona ka hapur edhe butikun e saj të fustaneve së bashku me kunatën e Leartës, Necën. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më …

Lexone