Home / Tag Archives: ndjekesit

Tag Archives: ndjekesit

Afërdita Dreshaj poston foton seksi, por ka diçka që nuk shkon me gishtin e saj të këmbës

Modelja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj, vetëm pak ditë më parë organizoi festën e saj të beqarisë, të cilën e zhvilloi në Las Vegas së bashku me mikeshat e saj.Përgjatë dy ditëve, modelja postoi mjaft foto e video të cilat tregonin se ajo ishte duke u kënaqur shumë në qytetin që nuk fle kurrë.Mirëpo, në një foto që Afërdita ka postuar së bashku me miket e saj, një detaj në këmbën e modeles i ka habitur të gjithë ndjekësit e saj.Siç shihet në foton më poshtë, gishtat e këmbës së modeles kanë dalë më të gjatë se zakonisht, gjë që i ka bërë të gjithë të dyshojnë për photoshop.The post Afërdita Dreshaj poston foton seksi, por ka diçka që nuk shkon me gishtin e saj të këmbës appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Erjona Sulejmani “ndez” ishujt Kanarie (Foto)

Erjona Sulejmani vijon të jetë protagonist në rrjetet sociale, ku ndan vazhdimisht momentet më të bukura me ndjekësit e saj.Së fundi bukuroshja shkodrane, ish gruaja e futbollistit nga Tetova, Blerim Xhemajli, është duke kaluar pushimet në Ishujt Kanarie.Prej andej Erjona ka postuar foto të shumta për ndjekësit e saj, ku nuk kanë munguar as ato ‘topless’.1 of 58 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Linda Rei poston foto nudo nga krevati me partnerin e saj

Linda Rei është një prej personazheve më të komentuara të showbiz-it shqiptar, e cila përflitet vazhdimisht sa herë që poston foto e video provokuese.#milliondreamsarekeepingmeawakeA post shared by LINDAREI® (@lindarei1) on Jun 6, 2018 at 5:02am PDTMirëpo, një foto e postuar së fundmi nga Linda, i ka lënë të gjithë ndjekësit e saj pa fjalë.E zhveshur komplet dhe e shtrirë në krevat, Linda ka kapur një foto të sajën, ku i duken të pasmet dhe nga mbrapa saj është partneri i saj, komplet i zhveshur.Mesa duket, Linda është penduar që e ka hedhur këtë foto dhe e ka fshirë menjëherë, por siç e dimë, në internet asgjë nuk humbet.Të jetë vallë ky partneri i ri i Lindës apo një flirt i parëndësishëm?The post Linda Rei poston foto nudo nga krevati me partnerin e saj appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Foto/ Pushimet përrallore të Taulant Xhakës me të fejuarën e tij

“Duke shijuar pushimet, me dashurinë time”. Kështu shkruan futbollisti Taulant Xhaka, i cili këto ditë fillim qershori, po bën pushime përrallore.#enjoy#my#holidays#with#my#loveA post shared by Taulant Xhaka (@tx.34) on Jun 5, 2018 at 12:34am PDTAi ka zgjedhur si destinacion Balin, ku po pushon në një resort luksoz. Xhaka në këto pushime shoqërohet nga e fejuara Arbnora Nuredini, ndaj së cilës vazhdimisht bën deklarata dashurie.Enjoy my life! #Xhaka#34#Bali#Jimbaran#sun#A post shared by Taulant Xhaka (@tx.34) on Jun 4, 2018 at 5:03am PDTFutbollisti ka ndarë me ndjekësit e tij në rrjetet sociale fotografi nga vendi ku po pushon, ku duket një parajsë e vërtetë.Happy with my Love @__arbnoraaaaaa__A post shared by Taulant Xhaka (@tx.34) on May 20, 2018 at 1:00pm PDTTaulanti dhe Arbnora u fejuan pak muaj më parë, në një ceremoni familjare. Çifti duket shumë i dashuruar dhe Arbnora si një vajzë tejet simpatike, ka rrëmbyer zemrën e futbollistit shqiptar.#Xhaka#family#..

Lexone

Foto/ Dalin pamjet nga festa përrallore e ditëlindjes së Kejvina Kthellës

Më 2 qershor, velina e “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella, festoi 23 vjetorin e lindjes së saj, duke organizuar një festë gjigande.E veshur me një fustan me xixa, Kejvina dukej mjaft seksi brenda festës përrallore, që dukej sikur ishte vendosur në hapësirë.Hëna, yjet, një jaht plot me tollumbaca dhe një shkrim me të mëdha “Gëzuar ditëlindjen” ishin disa nga detajet kryesore që spikatën në këtë festë madhështore, e cila i ka mahnitur të gjithë ndjekësit e modeles.The post Foto/ Dalin pamjet nga festa përrallore e ditëlindjes së Kejvina Kthellës appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Gruaja e futbollistit serb vesh bluzë me penis

Gruaja e futbollistit të kombëtares serbe, Dusko Tosic, i ka habitur të gjithë me zgjedhjen e veshjes së saj.A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on May 31, 2018 at 2:33am PDTJelena Karluesa është një këngëtare mjaft e njohur serbe, e cila njihet shumë për format bombastike dhe postimet e nxehta që bën në rrjetet sociale.Së fundmi, ajo ka postuar disa foto në Instagram, ku shfaqet e veshur me një palë reçipeta në formë penisi, duke i provokuar të gjithë.A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on Jun 4, 2018 at 1:13pm PDTKëto reçipeta i nxjerrin në pah gjoksin bombastik dhe këngëtarja është kritikuar shumë nga ndjekësit e saj për këtë veshje që ka bërë.A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on Jun 4, 2018 at 11:34am PDTHelloA post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on Jun 4, 2018 at 11:09am PDTThe post Gruaja e futbollistit serb vesh bluzë me penis appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Adi Krasta me syrin e nxirrë: Historia e rrahjes së moderatorit, për një kompliment

Adi Krasta, ka postuar në Instagram një foto të hershme, ku shihet me shenjën e nxirë poshtë syrit të djathtë.Në fakt kjo foto është dëshmi e një historie rrahjeje që bëri shumë bujë në vitet ’90-të.Gjithçka ndodhi në një prej spektakleve të para të tij pas viteve ’90-të, “12 vallëzime pa një të shtunë”.Motivet e rrahjes sipas medias së asaj kohe, ishin pasi Krasta kishte komplimentuar një vajzë të ftuar nga publiku në skenë, që siç u tha, ishte e lidhur me një tip të fortë.Më pas moderatori u rrah keqas brenda një dyqani, ndodhi kjo që tronditi atëherë opinionin publik.Në disa shkrime që gjenden në Google u tha se qeveria mori në mbrojtje për disa kohë Krastën, duke i lënë pas pas vetes dhe një truproje të Gardës së Republikës.Në lidhje me këtë kujtim aspak të mirë nga karriera e tij, kanë komentuar dhe miqtë e ndjekësit në Instagram, duke e përshkruar foton me fjalët: “Ishte koha kur të vinin burrat pas për një kompliment në tv”.(TemA)

Lexone

Wanda dhe Icardi në Afrikë, mes zebrave “bardhezi” (Foto)

Wanda Nara e Mauro Icardi në udhëtim në Afrikën e Jugut. Çifti i ka lejuar vetes një shëtitje mes luanëve, xhirafave, elefantëve dhe pa dyshim zebrave…Ironia në rrjetet sociale nuk ka munguar, sai i takon një kalimi të mundshëm te bardhezinjtë.Por Wanda ka sqaruar ndjekësit dhe shkruan “love” etëm poshtë fotos së elefantëve. Edhe pse shihet pranë “zebrave” (Juventusit), futbollisti argjentinas dhe bashkëshortja e tij menaxhere, postojnë foto mes natyrës dhe bukurisë. Por pa harruar ndonjë shënim luksi të shfrenuar si çanta që Wanda përdor… për shëtitje të tilla!.1 of 163 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Sot një modele super seksi, por nuk do ta besoni si dukej Oriola Marashi vite më parë

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, pushton mediat me fotot e saj mjaft provokuese dhe seksi, duke u kthyer kështu në një nga femrat më të komentuara të showbiz-it shqiptar.Atë e shohim gjithmonë me veshje seksi, mjaft provokuese dhe përherë në formë. Mirëpo, Oriola ka ndarë me ndjekësit një foto të sajën që është shkrepur vite më parë.Me baluke dhe me flokët e gjata brune që e karakterizojnë, shikojmë Oriolën kur ka qenë vetëm një fëmijë, duke pozuar përpara kamerës me ëmbëlsi.The post Sot një modele super seksi, por nuk do ta besoni si dukej Oriola Marashi vite më parë appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone