Home / Tag Archives: nderthurur

Tag Archives: nderthurur

Sophie e nxjerr gjoksin ‘sheshit’ (Foto)

1 of 4Rënia e saj në peshë, natyrisht edhe nëpërmjet operacioneve, është për t’u vlerësuar.Dhe Sophie Kasaei ishte qartazi duke festuar të mërkurën mbrëma, por fustani që kishte veshur e tradhtoi, pasi gjoksi i doli sheshit e nuk i la aspak vend imagjinatës.Fustani i bukuroshes së ekranit kishte një detaj të ndërthurur në pjesën e gjoksit, i cili mezi ishte në gjendje të “ruante” nga ekspozimi pasuritë e saj.3 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone