Home / Tag Archives: nderrojne

Tag Archives: nderrojne

FOTOT/ Transformimi i madh: Nënë e bir ndërrojnë gjinitë, ja si duken

Një ngjarje në kufij të të pabesueshmes po bën xhiron e mediave botërore.Bëhet fjalë për një nënë dhe djalin e saj të cilët kanë vendosur të ndërrojnë gjinitë.Ata gjenden në një periudhë ndryshimi dhe së shpejti do të mund të quhen me plot gojën babë e bijë dhe jo nënë e bir.Corey Mason, 15 vjeç deklaron se ka 4 vite që nuk ndihet më mashkull, por femër ndaj dhe ka vendosur që të kryejë ndërhyrjet e nevojshme kirurgjikale.Ndërkohë edhe nëna e tij ka marrë një vendim të tillë për t’u bërë mashkull. (TemA)

Lexone