Home / Tag Archives: nderprerje

Tag Archives: nderprerje

Çartet Spalleti: Ja pse nuk fituam

Luciano Spalletti pranon se është zhgënjyer pas barazimit të Interit me SPAL. Nerazzurët janë pa një fitore në shtatë lojëra të Serie A, e në ndeshjen e sotme fitorja e Interit iu mohua në minutat shtesë, përcjell ORAinfo. “Është e qartë, kur ju pranoni një gol si ai në ndërprerje, …

Lexone

kuriozitete te ndryshme 2 ???

Loja me e gjate e pokerit thuhet se ka vazhduar pa nderprerje per 8 vjet, 5 muaj dhe 3 dite. Ajo u zhvillua ne Tombstome, Arizona, Sh.B.A ne nje tavoline ne Teatrin “Bird Cage”. Teatri u mbyll ne vitin 1889, por sot tavolina e pokerit qendron ende ashtu sic u …

Lexone