Home / Tag Archives: nderkohe

Tag Archives: nderkohe

Eni Çobani mesazh emocionues për pikën e dobët në jetë

Eni Çobani mesazh emocionues për pikën e dobët në jetë

Juristja e njohur Eni Çobani, të cilën jemi mësuar ta shohim çdo të diel me rubrikën ‘’Shihemi në gjyq’’ ka emocionuar me një urim për djalin e saj të vetëm në 19 vjetorin e tij të lindjes. Eni thotë se për të këto vite kanë kaluar sa hap e mbyll …

Lexone

E diela e Amit dhe e Joelit…ja si argëtohen nënë e bir!

E diela e Amit dhe e Joelit...ja si argëtohen nënë e bir!

Moderatorja Amarda Toska duket se këtë të dielë ka vendosur ta kalojë së bashku me vogëlushin e saj Joel. Ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto të saj së bashku me Joelin ku shkruan se ai është gëzimi i jetës së saj. Nënë e bir duken mjaft të afërt …

Lexone

Skema e mashtrimit me viza – 120 mijë euro në dorë Milaim Zekës

Në pjesën e dytë të hulumtimit për skemën e mashtrimit me viza pune, Insajderi sjell dëshmi dhe rrëfime për implikimin e deputetit Milaim Zeka në mashtrimin e 920 kosovarëve. Nga ky biznes kriminal, Zeka kishte marrë 120 mijë euro para të thata nga Blerta Gashi – Sverkaj, e cila punonte …

Lexone