Home / Tag Archives: nderhyrje (page 4)

Tag Archives: nderhyrje

Trump do ta nënshkruajë legjislacionin për sanksione ndaj Rusisë

Trump do ta nënshkruajë legjislacionin për sanksione ndaj Rusisë

Shtëpia e Bardhë, ka njoftuar se presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump ka vendosur të nënshkruajë legjislacionin e miratuar nga Kongresi, i cili parasheh forcimin e sanksioneve ndaj Rusisë, rreth dyshimeve për ndërhyrje në zgjedhjet presidenciale të SHBA-së më 2016. Zëdhënësja e Shtëpisë së Bardhë, Sarah Huckabee Sanders, ka …

Lexone

23 kuriozitete për njeriun – Dr. Agon Bislimi – (Linku në Description)

Numrat kontaktues: 045 587 392 , 049 924 720 Facebook: https://www.facebook.com/Dr.Agon.Bislimi Ndalohet rreptësisht çdo ndërhyrje në videot tona , qoftë shkëputje, montim a përpunim i caktuar. http://ag-bi.blogspot.com/ Shkrime të ndryshme nga Agon Bislimi Mjekesia nukleare, Mjekesia ligjore, Onkologjia, Mjekesia Urgjente, Radiologjia, Biokimia Mjekesore, Biokimia Klinike, Fiziatria, Mjekesi fizikale me rehabilitim, …

Lexone

Cikli menstrual – Çfarë është – Kuriozitete dhe këshilla

Kuriozitete dhe këshilla insertet nga emisioni “Pasditja ime” e bardhë Përgatiti dhe lexoi tekstin: Klajd Gorica Montazhi: Endri Cikli menstrual – Çfarë është Vetëm një dorë speciesh në planet shfaqin ngjashmëri në një proçes paksa të çuditshëm ciklin menstrual. Majmunët, gorrillat, lakuriqët e natës e disa lloj brejtësish, janë të …

Lexone

Tragjedi Shqiptare, Humbën Vajzën arsyeja po trondit botën!

Vajza 18-vjeçare nga Gramshi, e cila humbi jetën në spitalin e Elbasanit pas një ndërhyrje kirurgjikale është akoma një temë e hapur dhe që nuk ka gjetur përgjigje pse. Familjarët e Ketjona Ibrahimit, dy motrat dhe kunati i saj, me dhimbje të madhe kanë treguar kalvarin e vuajtjeve se si …

Lexone