Home / Tag Archives: ndalohet

Tag Archives: ndalohet

Ndalohet sulmi terrorist në Francë, arrestohen 2 vëllezër egjiptianë

Një sulm i ri terrorist u parandalua në Francë me arrestimin e dy vëllezërve egjiptianë.Ministri i Brendshëm, Gerard Collomb, njoftoi këtë mëngjes arrestimin e tyre në TV BFM. Të dy, tha ministri, ishin në zotërim të udhëzimeve për prodhimin e një helmi pluhur.“Janë dy të rinj me origjinë egjiptiane që po përgatiteshin për të kryer një sulm, me shpërthim ose ricin, këtë helm shumë të fortë”, tha ministri.“Ne ndjekim një numër njerëzish në rrjetet sociale – shpjegoi ministri – dhe ndodh që këto ishin në Telegram (një platformë e mesazheve të koduara, ed.) Ne mundëm t’i identifikonim ato, të zbulonim këtë projekt sulmi dhe t’i arrestonim”.18 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Luhet Flamurtari-Vllaznia, sfidë ku ndalohet dështimi

😍

Flamurtari u mund javën e shkuar në Gjirokastër, por nuk është ende jashtë gare për Europën, edhe pse sot fitoi Laçi. Sot kuqezinjtë duan tre pikë shprese kundër Vllaznisë, para se të lajnë hesapet me laçin, mesjavën e ardhshme në Vlorë.Ndërkaq, Vllaznia me mungesa shpreson të befasojë dhe një pikë e kënaq plotësisht, duke shpresuar që Teuta të mundet nga Partizani.Flamurtari – Vllaznia 0-0Flamurtari: Nurkoviç, Pollozhani, Musta, Siljanovski, Veliu, Sidibe, Useini, Tunkara, Muarem, Nedelkjoviç, Bushiç. Trajner: Ardi Behari. Të gatshëm: Sali, Zuka, Hoxhaj, Bici, Deliaj, Zhufo, Tushi.Vllaznia: Sherri, Pjeshka, Mersini, Orelesi, Çinari, Vucaj, Gocaj, Lika, Malota, Tafili, Ribaj. Trajner: Ernest Gjoka. Të gatshëm: Selimaj, Bardhulla, Gurishta, Pushi, Krymi.Gjyqtarë: E. Sino, I. Tartari, O. Grabova, K. Cjapi.Delegat: B. Pregja; Vëzhgues: M. Allkja.

Lexone

Edi Rama ndalohet nga policia në Holandë (FOTO)

Pas mbarimit të ceremonisë së betimit të Presidenti Ilir Meta, kryeministri Edi Rama është nisur drejt Rinasit. Aty e priste një çarter dhe rreth orës 24:00 të ditës së djeshme, Edi Rama ka udhëtuar për jashtë vendit me destinacion sekret. Ndërkohë një qytetare në aeroportin e Amsterdamit ka shkrepur një …

Lexone

23 kuriozitete për njeriun – Dr. Agon Bislimi – (Linku në Description)

Numrat kontaktues: 045 587 392 , 049 924 720 Facebook: https://www.facebook.com/Dr.Agon.Bislimi Ndalohet rreptësisht çdo ndërhyrje në videot tona , qoftë shkëputje, montim a përpunim i caktuar. http://ag-bi.blogspot.com/ Shkrime të ndryshme nga Agon Bislimi Mjekesia nukleare, Mjekesia ligjore, Onkologjia, Mjekesia Urgjente, Radiologjia, Biokimia Mjekesore, Biokimia Klinike, Fiziatria, Mjekesi fizikale me rehabilitim, …

Lexone

10 kuriozitete qe nuk i dini – 10 curiosities that do not know

Pasi te shihni videon, ju ftoj te beni ‘Subscribe’ me qellim te ngarkimit te videove te reja. Click Subscribe ! Ndalohet kopja ose vjedhja e kesaj video, ne te kundert do te ndiqet penalisht! Facebook Page: https://www.facebook.com/top10dhjete/?fref=ts Top 10 Top Best Top Songs Top 20 Top Food

Lexone