Home / Tag Archives: narkotikeve

Tag Archives: narkotikeve

I dënuar me 7 vite burg, vihet në pranga mirditori

I dënuar me 7 vite burg, vihet në pranga mirditori

Një shtetas i dënuar me 7 vite burgim për veprën penale “Prodhim dhe shitje e narkotikëve” është kapur nga policia në Mirditë. Në pranga ra shtetasi Algert Mikeli, 35 vjeç, banues në Mirditë. Kapja dhe ndalimi i tij u bë pasi Gjykata e Rrethit Gjyqësorë Lezhë, lënë në fuqi nga …

Lexone