Home / Tag Archives: narkotike

Tag Archives: narkotike

FOTOT/ Fundja e shthurur e të rinjve britanikë: Alkool, lëndë narkotike dhe skena erotike në rrugë

Në javën e fundit të majit qytetet anembanë Britanisë, janë “pushtuar” nga të rinjtë që kanë dalë për të festuar.Ajo që bie në sy është se festat e këtyre të rinjve e “kalojnë cakun”, pasi ata e teprojnë me alkool e lëndë narkotike dhe krijojnë në rrugë një pamje jo edhe aq të bukur.Në fotot e mëposhtme do të shikoni djem e vajza të shtrirë në mes të rrugës, zënka të ndryshme dhe veprime të tjera që të gjithë ata do të mendoheshin dy herë për t’i kryer nëse do të ishin “esëll”. (TemA)

Lexone

Këto janë bandat më të frikshme në Shqipëri

Mbi ta rëndojnë akuzat më të rënda, vrasje, grabitje, përdhunime, trafik droge, armësh e qenie njerëzore deri dhe terrorizëm. Kanë ekzekutuar me dhjetëra njerëz, armiq dhe miq të tyre, por edhe punonjës policie. Disa nga anëtarët e këtyre bandave janë të arrestuar dhe kanë marrë dënimin nga gjykatat shqiptare. Të …

Lexone

Qafë-Thanë, ndalohen me lëndë narkotike një çek dhe një gjerman

Një shtetas çek dhe një gjerman janë ndaluar në pikën kufitare të Qafë Thanës teksa udhëtonin drejt Maqedonisë, pasi u janë gjetur lëndë narkotike. Burime zyrtare të policisë bëjnë të ditur se janë ndaluar Petr Porada, 35 vjeç nga Praga dhe Claus Benten, 50 vjeç na Osnabruck i Gjermanisë, ndërkohë …

Lexone