Home / Tag Archives: muzikore

Tag Archives: muzikore

Fotoja e Johnny Deep tremb fansat e aktorit!

Buzëqeshja është e vetmja gjë që i ka mbetur. Të paktën në këtë foto, ku ajo që duket është një Johnny Depp dukshëm i dobësuar, i hequr dhe me një fytyrë të lodhur.Aktori hollivudian është fotografuar në hotelin “Four Season” në Shën Pjetërburg pak para se të niste performancën me bandën e tij muzikore, “The Hollyëood Vampires”.Por fotoja e publikuar në profilin në Instagram të një prej adhureseve të tij, po bën xhiron në rrjetet sociale, duke i lënë fansat e Deep në ankth. Për shumë prej tyre, “Pirati” nuk është mirë. Mes komenteve për foton, ka pasur shumë shqetësim. “Mendoj se është i sëmurë”, – shkruan një ndjekës. “Është shumë i dobët”, – shton një tjetër. “Nuk njihet fare”, – lexohet sërish. Nga stafi i Deep, asnjë koment deri tani.3 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Nga ish-konkurrent në Big Brother tek ndalimi nga ‘Shqiponjat’: Ky është banori që bën namin mes makinave luksoze

Forcat policore “Shqiponjat”, kanë ndaluar një varg të gjatë makinash luksoze dhe disa individë të maskuar, ku mes tyre ishte pjesë edhe një ish banor i “Big Brother”.Bëhet fjalë për ish-konkurrentin e BB9, Elsamed Senaj, i cili pasi doli nga shtëpia më e famshme, iu dedikua disa projekteve muzikore.Pasi janë ndaluar nga forcat policore, personat që ishin pjesë e këtij incidenti, kanë sqaruar se ishin duke xhiruar një videoklip të ri muzikor.Kjo nuk është hera e parë që këngëtarët marrin për klipet e tyre muzikore makina luksi dhe të shtrenjta, të cilat tërheqin shumë publikun.The post Nga ish-konkurrent në Big Brother tek ndalimi nga ‘Shqiponjat’: Ky është banori që bën namin mes makinave luksoze appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

FOTOT: Nga shëtitjet me varka te mbrëmjet muzikore, ja çfarë ofron moli te diga e liqenit  

Në më pak se një javë nga përurimi, Moli te Diga e Liqenit është kthyer në një pikat më të dashura për të gjithë ata që dëshirojnë të kalojnë disa orë të qeta pranë natyrës.Fëmijë, por edhe të rritur kanë filluar që të mbushin molin duke soditur pamjen e mrekullueshme që të jep liqeni si dhe freskinë e tij.Por moli “Henry Dunant’ i sapo rehabilituar nga Bashkia e Tiranës është tashmë një pikë tërheqëse edhe mbrëmjeve me ballkonin e tij panoramik nokturn, duke u kthyer në një vend takimi romantik e social.Për ta bërë edhe më tërheqës për qytetarët e Tiranës, Bashkia në bashkëpunim dhe me Artisanal dhe Marina Sportive Shqiptare organizojnë shëtitje me varka e vela, mësime lundrimi e edukim për sigurinë në ujë.Qëllimi është nisja e një projekti simpatik “Life On a Boat”, për ta njohur liqenin nga një këndvështrim social e atmosferë artizanale, për të afruar vogëlushët e të rinjtë me një botë e histori të veçantë e tërheqëse, por gradualisht sa më miqësore me natyrën dhe ekosist..

Lexone

Kujdes zemrën…! Vajza e Sabianit zbërthen pantallonat dhe e shohin të gjithë

Vajza e këngëtarit të njohur ka ndezur zërish rrjetin.Keisi Medini ka zbërtyhyer pantallonat teksa pozon me nnjë body. Ajo gjithmonë ka qenë një tundim. Modelaj nuk mund të dukej më sexy se kaq.Veç postimeve dhe seteve fotografike që nxjerrin në pah anën më të nxehtë të saj, nga ajo nuk kemi parë ende projektet muzikore që u tha se do të publikonte.Burimi: Gazeta ExpressThe post Kujdes zemrën…! Vajza e Sabianit zbërthen pantallonat dhe e shohin të gjithë appeared first on Thashetheme VIP.

Lexone

Modelja 28-vjeçare shtatzënë me miliarderin egjiptian 65-vjeçar

Një modele e “Playboy”, e cila ka marrë pjesë në klipet muzikore të Justin Bieber dhe Calvin Harris, është në pritje të fëmijës së saj të parë më multimiliarderin 65-vjeçar.Xenia Deli 28 vjeçe është e martuar me biznesmenin egjiptian Ossama Fathi Rabah Al-Sharif, i cili ka një diferencë shumë të madhe në moshë me të, plot 37 vjet.Brunja nga Moldavia, ka postuar një foto të saj ku tregon barkun e rrumbullakosur.1 of 58 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Vjen për herë të parë në Tiranë “Colour Day Festival”, muzikë, buzëqeshje dhe ngjyra për të gjithë

Përgatituni për festivalin më të madh dhe përvojën më të mirë të jetës suaj, pasi ngjarja më emocionuese po vjen për herë të parë në Tiranë.Më 12 maj vjen në Tiranë “Colour Day Festival”, me skenën shumëngjyrëshe do të mirëpresë në sheshin “Nënë Tereza” performuesit më të mirë, DJ dhe bandat muzikore më të mira të momentit.Qytetarët do të mund të marrin qeskën e tyre të ngjyrës që është përfshirë në blerjen e biletës dhe do të kenë mundësi të ngjyrosin botën e tyre.Të gjithë të apasionuarit pas muzikës por edhe aventurës, do të kenë mundësi që të shijojnë surprizat dhe aktivitetet e shumta që do të zhvillohen gjatë gjithë ditës duke e mbushur ditën me muzikë, buzëqeshje dhe ngjyra!28 prill 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Noizy ka një lajm të madh për të gjithë fansat

Noziy është shumë aktiv me projekte muzikore, ku brenda një muaji numëron disa të tilla.Por, kësaj radhe duket se reperi po përgatit diçka më të madhe, bazuar në positmin e tij të fundit, ai lë të kuptohet se shumë shpejt do të publikojë album të ri.Mbani mënd këto tituj KëngëshToto• ft Ha ha• Best Friend• Luj edhe pak• Parku i Lojrave• ft My eyes are Red• ft Drejt Suksesit• ft 9Milly• ft A don love A don sex• ft Po thu• ft Boss man• ft Mirsevini•”,ka shkruar reperi në një postim në llogarinë e tij në Instagram, duke renditur dymbëdhjetë tituj këngësh, tetë prej tyre do të jenë duete, por nuk ka zbuluar se kush janë ata me të cilët do të bashkëpunojë.Kujtojmë që projekti i fundit nfa Noizy është “Ajshe”, në duet me Altin Sulkun.Mbani mënd këto tituj Këngësh. •Toto• ft •Ha ha• •Best Friend• •Luj edhe pak• •Parku i Lojrave• ft • My eyes are Red• ft •Drejt Suksesit• ft •9Milly• ft •A don love A don sex• ft •Po thu• ft •Boss man• ft •Mirsevini•A post shared by NOIZY (@zinizi..

Lexone

Edhe një dasmë VIP në horizont?- Ja kush po martohet

Renis Gjoka është një nga ata këngëtarë që përsa i përket çështjeve të zemrës, nuk ka qejf të përflitet apo lakohet në portale. Atij i pëlqen të mbajë një profil tipik këngëtari, ku të flasin më shumë produktet muzikore se sa jeta e tij personale. Mirëpo, i ftuar në ‘Wake …

Lexone

Pse vajza e Shyhrete Behlulit dëshiron ta lusin kaq shumë!

Engjëllusha Salihu është bërë pjesë e skenës muzikore shqiptare që një kohë të shkurtër por kjo nuk e ka penguar që sot të kthehet në emrin më të kërkuar në industrinë muzikore shqiptare. Tek Engji vlen më së miri shprehja “Bëmë mama të të ngjajë” sepse për fat të mirë …

Lexone