Home / Tag Archives: muzike

Tag Archives: muzike

Vjen për herë të parë në Tiranë “Colour Day Festival”, muzikë, buzëqeshje dhe ngjyra për të gjithë

Përgatituni për festivalin më të madh dhe përvojën më të mirë të jetës suaj, pasi ngjarja më emocionuese po vjen për herë të parë në Tiranë.Më 12 maj vjen në Tiranë “Colour Day Festival”, me skenën shumëngjyrëshe do të mirëpresë në sheshin “Nënë Tereza” performuesit më të mirë, DJ dhe bandat muzikore më të mira të momentit.Qytetarët do të mund të marrin qeskën e tyre të ngjyrës që është përfshirë në blerjen e biletës dhe do të kenë mundësi të ngjyrosin botën e tyre.Të gjithë të apasionuarit pas muzikës por edhe aventurës, do të kenë mundësi që të shijojnë surprizat dhe aktivitetet e shumta që do të zhvillohen gjatë gjithë ditës duke e mbushur ditën me muzikë, buzëqeshje dhe ngjyra!28 prill 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Shfaqet Bubulina Krasniqi – Ja sa ka ndryshuar pas lindjes

Shfaqet Bubulina Krasniqi - Ja sa ka ndryshuar pas lindjes

Dikur ishte një nga këngëtaret më produktive e të angazhuara, por prej vitesh e ka vënë në pauzë karrierën e saj muzikore. Bubulina Krasniqi i ka dhënë kahje tjetër jetës së saj, ajo më nuk po merret me këndim, e madje nuk e ka fare dëshirën të shfaqet në ndonjë …

Lexone