Home / Tag Archives: musafiret

Tag Archives: musafiret

Ja çka i ndodhi Mihrijës në prapaskenat e Odeonit (Video)

Është ndër emisionet më të shikuara i cili trajton laramani temash varësisht nga musafirët që janë prezent. Muzika dhe humori në këtë shou të udhëhequr nga Naim Abazi, nuk mungojnë asnjëherë, e që është ndër programet që vërtetë një grup e madhe mezi e presin, shkruan Kosovarja. E në prapaskenë, …

Lexone