Home / Tag Archives: mulavideo

Tag Archives: mulavideo

Krishtlindje ne shtëpinë e Inva Mulës!

Krishtlindje ne shtëpinë e Inva Mulës! – E ftuar sot ne studio sopranoja e madhe Inva Mula dhe vajza e saj, Nina Ramadani, së bashku në një rrëfim për festat e fundvitit, por edhe për marrëdhënien e tyre nënë e bijë. Gjatë bisedës na shoqëroi edhe i ftuari special, Inva …

Lexone