Home / Tag Archives: mrekullueshmemodelja

Tag Archives: mrekullueshmemodelja

Bella Hadid tregon trupin perfekt

Bella Hadid postoi disa foto në një jaht në Monako të Francës. 21-vjeçarja ishte e veshur e gjitha në të bardha dhe dukej e mrekullueshme.Modelja tregoi këmbët e bonifikuara dhe trupin perfekt veshur me një fustan të shkurtër.1 of 326 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone