Home / Tag Archives: mrekullueshme

Tag Archives: mrekullueshme

Rita Ora ‘topless’ në Itali (Foto)

Rita Ora po kalon momente të bukura me të dashurin e saj në Toskana të Italisë. Ylli është fotografuar ‘topless’, ndërkohë që i dashuri i saj Andrew Watt “kujdesej” për të.Pa make-up dhe me flokët e kuqe, Rita dukje e mrekullueshme.1 of 108 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Këto janë shenjat e horoskopit që do të pasurohen këtë javë

Këtë javë në përgjithësi do ketë lajme të mira për të gjitha shenjat dhe sidomos fundjava duket e mrekullueshme si në anën profesionale ashtu edhe në lidhjet e dashurisë.Mirëpo për një nga shenjat kjo duket periudhë e ndritshme, para, dhurata, festa, alegri dhe dashuri. Bëhet fjalë për shenjën e Binjakëve të cilët i presin ditë të bukura këtë javë.“Ç’javë e mrekullueshme, ç’ditë të bukura ju presin nga e hëna në të diel. Harmoni në çdo aspekt, familja, shoqëria, shpirti i festës, alegri, të ardhura të qëndrueshme, dhurata pafund. Për të gjithë ju që tashmë keni mbyllur një histori dashurie, fati ju buzëqesh ‘vesh më vesh’, transmeton xing.al. Do të jenë të parezistueshëm në çdo vend që shkelni”.The post Këto janë shenjat e horoskopit që do të pasurohen këtë javë appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Rita Ora shijon pushimet me të dashurin në Itali (Foto)

Pas koncerteve në Tiranë dhe më pas në Verona, Rita Ora po shijon pushimet në Itali. 27-vjeçarja është fotografuar me të dashurin e saj të ri Andrew Watt, me të cilin po kalon momente mjaft të bukura.27-vjeccarja dukej e mrekullueshme veshur me bikini plot ngjyra. Mirëpo, paparacët kanë kapur një moment ku i dashuri i këngëtares shqiptare është fotografuar duke “ngrënë” thonjtë e këmbës së Ritës në shezllon.1 of 107 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Fotot më të bukura të Angelina Jolie me 6 fëmijët e saj

Angelina Jolie festoi dje 43-vjetorin e lindjes. 6 fëmijët e saj ia kanë bërë më të bukur këtë përvjetor dhe sigurisht ia kanë mbushur jetën plot.Mediat e huaja raportojnë se ylli ka festuar dje me fëmijët duke i argëtuar ata në një park lojërash.Maddox 16 vjeç, Pax 14 vjeç, Zahara 13 vjeç, Shiloh 12 vjeç, Viviene 9 vjeç dhe Knox 9 vjeç kanë gjetur te Jolie një nënë të mrekullueshme, që I do më shumë se çdo gjë në botë.1 of 135 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Foto +18/ Pozicionet për një seks të zjarrtë!

Pozita e “lugës” është e mrekullueshme për intimitet – në thelb është seks dhe përqafime të kombinuara së bashku – por nganjëherë, njeriu dëshiron diçka më shumë.Dhe për ta bërë seksin më të zjarrtë, mund t’i përdorni këto pesë pozicione seksuale si në ilustrimet më poshtë:Luga e argjendtëLugë lumiLuga shërbyeseLuga e shtrirëLuga e “qenit”The post Foto +18/ Pozicionet për një seks të zjarrtë! appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Britney Spears, e mrekullueshme mes dy meshkujve (Foto)

Britney Spears ka postuar në Instagram disa foto ku tregon se gëzon një formë të jashtëzakonshme trupore.Këngëtarja e famshme shihet me një korse të bardhë, në mes të dy shokëve të saj kërcimtarë.“Kisha kohë pa i parë çunat. Ia kalova shumë mirë në set”, shkroi ajo.1 of 52 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Me pamje nga deti: Modelja pozon topless teksa shijon një birrë të ftohtë

Rhian Sugden, modelja e linjave të të brendshmeve, është duke shijuar disa ditë pushimesh në Turqi me të fejuarin e saj, Oliver Mellor.E sigurisht nga ky udhëtim luksoz, nuk mund të mungonin fotot e saj provokuese. Ajo ka hedhur një foto, në të cilën shfaqet komplet topless dhe me mbathje, duke mbajtur në njërën dorë një gotë birrë dhe në tjetrën gjoksin e saj.Cheeeers! Have a great bank holiday all! @erhan_saderestaurant beautiful #VillaEla in #kalkanA post shared by Rhian Sugden (@rhiansuggers) on May 27, 2018 at 2:29am PDTKy postim vjen vetëm një ditë më vonë pasi modelja hodhi një foto sërish topless, por këtë rradhë fokusin kryesor e kishin të pasmet e saj dhe pamja e mrekullueshme e detit.Sky Full of Song #VillaElaA post shared by Rhian Sugden (@rhiansuggers) on May 24, 2018 at 8:54am PDTRhian njihet për fotot seksi që poston vazhdimisht, ku ekspozon linjat e saj perfekte.2018 Calendar pic by @jamesrudland Mua – @makeupbymikeyA post shared by Rhian Sugden (@..

Lexone

Emina Cunmulaj poston foto të mrekullueshme duke ushqyer vajzën me gji

Modelja shqiptare Emina Cunmulaj, e cila vetëm pak ditë më parë solli në jetë vajzën e saj të dytë, ka postuar një foto shumë të bukur të rrjetet sociale.Ajo shfaqet duke ushqyer me gji vogëlushen e saj. Kjo është një formë inkurajimi për të gjitha femra që të ushqejnë me gji foshnjat , pasi qumështi i nënës përmban proteina dhe antitrupa që mbrojnë më së miri të vegjlit.1 of 426 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

VIDEO: Direkt finalja Real Madrid-Liverpul. Pjesa e dytë, rezultati 1-0

Real Madrid-Liverpul është finalja e madhe e kompeticionit të “Uefa Champions League” që luhet në Ukrainë në stadiumin e Kievit.Një finale që do të dhurojë emocione dhe spektakël pasi objektivi i të dyja skuadrave është fitimi I këtij trofeu mjaft të rëndësishëm.Reali do të syonjë ta fitojë për herë të tretë rradhazi, ndërsa Liverpuli kërkon ta rikthejë në shtëpi këtë trofe pas 13 vitesh.Më poshtë do të keni mundësi të ndiqni me VIDEO rastet më të mira të kësaj finaleje. (TemA)Formacionet zyrtare.Real Madrid: Navas, Marcelo, Ramos, Varane, Karvahal, Kasemiro, Modriç, Kros, Isko, Ronaldo, Benzema.Liverpul: Karius, Aleksander-Arnold, Lovren, Van Dijk, Robertson, Henderson, Milner, Vijnaldum, Salah, Mane, Fimino.Reali i Madridit krijon rastin më të artë në fillim të pjesë së dytë me anë të Iscos të cilit i mohohet golit nga tranversaMinuta 44′, Nacho i afrohet golit për madrilenët me gjuajtjen e tij që prek rrjetën e jashtmeMinuta 42′, Karim Benzema shënon për Realin e ..

Lexone

Demi Rose, një bombë në Ibiza

1 of 7Ajo njihet për format e kolme që i kanë zili shumë femra. Dhe Demi Rose nuk kushte si të zhgënjente në setin e radhës fotografik ku shfaqet me bikini shumë ekstravagante që i tregojnë të pasmet bombastike.Modelja 23-vjeçare, e cila u bë e njohur fillimisht si ish e dashura e reperit Tyga, duket e mrekullueshme me bikini në formë trupore teksa pozon nën e diellin e Ibiza.26 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone