Home / Tag Archives: motociklisti

Tag Archives: motociklisti

VIDEO/ Momenti tronditës: Motoçiklisti përplaset me makinën, “fluturon” në ajër

Ky është momenti tronditës kur një burrë me motoçikletë përplaset me një makinë.Në pamjet filmike do të shikoni se si motoçiklisti përplaset me pjesën e pame të një makinë e cila kishte ndaluar për shkak të trafikut.Për shkak të shpejtësisë motoçiklisti nuk mundi të ndalte në kohë motorin e tij duke u paplasur me makinën dhe më pas fluturon në ajër. (TemA)

Lexone