Home / Tag Archives: motociklistet

Tag Archives: motociklistet

VIDEO: Tenton të shtypë motoçiklistët, e pëson keq shoferi, goditet me helmetë kokës

Dy motoçiklistë janë konfrontuar me një drejtues makine pasi ku i fundit për pak sa nuk i përplasi pasi po ecte në drejtimin të kundërt.Në pamjet filmike do të shikoni se si një nga motoçiklistët kthen nga rruga dhe pasi diskutojnë me shoferin e makinës njëri nga ata e godet atë me helmetën e tij.Motoçiklistët Jake dhe Danieli janë me fat që janë të gjallë pasi ata ecnin në një autostradë në Camden, kur një shofer i ardhur nga drejtimi i kundërt u përpoq t’i godiste me kamionin e tij. (TemA)

Lexone

VIDEO/ Momenti shokues: Polici përplas me makinë motoçiklistin, për t’i vënë… prangat

Ky është momenti tronditës kur një oficer policie në Kaliforni përplas qëllimit me makinën e tij një motoçiklist për ta arrestuar.Në pamjet filmike do të shikoni se si polici gjatë ndjekjes e sipër përplas me makinë dhe më pas arreston motoçiklistin.Por fill pas kësaj në vendngjarje shkojnë motoçiklistët e tjerë të cilët po merrnin pjesë në “Elite Bikerz Fall Ride Brother”.Ata filmojnë policin dhe i thonë se “t’ i e shtyve atë”, dhe tentojnë që të marrin motorin e shokut të tyre, por nuk ja dalin. (TemA)

Lexone