Home / Tag Archives: moshuara

Tag Archives: moshuara

VIDEO: “Skifteri” i vjedh çantën të moshuarës, 70 vjeçarja rrëzohet në tokë dhe thyen dorën

Ky është momenti kur një burrë i vjedh çantën një gruaja të moshuar.Në pamjet filmike do të shikoni se si Gilbert D. Ostring, 48 vjeç i ofrohet të moshuarës më makinë dhe e pyet për diçka.Teksa e moshuara ofrohet ai i merr çantën dhe largohet me shpejtësi.Nga forca e tërheqjen 70 vjeçarja rrëzohet në tokë dhe thyen dorën dhe lëndohet në fytyrë.Gilbert D. Ostring është emër i njohur për policinë në Nashville pasi ka kryer dhe vjedhje të tjera. (TemA)

Lexone