Home / Tag Archives: moderuar

Tag Archives: moderuar

Orana: Do të përballem me ‘Mafinë Urbane’ në Çair (VIDEO)

Orana: Do të përballem me ‘Mafinë Urbane’ në Çair (VIDEO)

Kandidati i PDSH-së për kryetar të komunës së Çairit, Idriz Orana, premtoi se do të përballet me atë që e quajti “mafi urbane” në këtë komunë në përpjekje për t’i adresuar ndërtimet pa leje, njofton Portalb.mk. “Kam hyrë në garë që të përmirësohen kushtet e jetesës dhe të ketë zhvillim ekonomik …

Lexone