Home / Tag Archives: moderatorja

Tag Archives: moderatorja

Muç Nano thumbon sërish Bora Zemanin: “Është një grua erotike”

Gjatë intervistës “Portret erotik” që po zhvillonte Muç Nano në emisionin “Zonë e Lirë”, Çani e pyeti atë se kush është një grua erotike sipas tij.Nano u përgjigj duke thumbuar sërish Bora Zemanin dhe tha se për të një grua erotike është pikërisht moderatorja bukuroshe.Kujtojmë se disa kohë më parë, moderatori i “Provokacija”, ka kritikuar veshjet e shkurtra të Bora Zemanit, të cilën e ka krahasuar me sekuenca nga filmi “Basic Instinct” i Sharon Stone.The post Muç Nano thumbon sërish Bora Zemanin: “Është një grua erotike” appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

U mundua ta fshihte, por moderatorja shqiptare kapet ‘mat’ me barkun e rrumbullakosur

Bukuroshja Jona Spahiu është një nga moderatoret më të njohura shqiptare, ku kohët e fundit është bërë kryeqendra e debateve për shtatzaninë e saj të mundshme.A post shared by Jona Spahiu (@jonaspahiuu) on Apr 29, 2018 at 6:06am PDTAjo e ka mbajtur shumë të fshehtë shtatzaninë e saj dhe vetëm pak ditë më parë, u bë e ditur se Jona është 4 muajshe shtatzanë.Gjatë puntatës së fundit të emisionit “Pa filtër”, Jona nuk ka mundur dot që ta fshehi barkun e rrumbullakosur. Ndonëse ajo i mban të kryqëzuara duart përpara barkut, kamerat kanë kapur barkun e saj të fryrë, duke e nxjerrë ‘zbuluar’ moderatoren.Ndërkohë, kujtojmë se Jona dhe partneri i saj, Frenkli, do të martohen muajin tjetër.The post U mundua ta fshihte, por moderatorja shqiptare kapet ‘mat’ me barkun e rrumbullakosur appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Mohoi se është ndarë me djalin e Topallit, moderatorja befason me postimin e fundit: Plus 3000 followers për 24 orë. Do ti provokoj vetë…

Ditët e fundit është përfolur për një ndarje mes djalit të ish deputetes së PD Jozefina Topalli, Genar Topalli me moderatoren e njohur Eva Murati.Por ndonëse lajmi bëri xhiron e mediave javën që lamë pas, moderatorja u detyrua të reagojë përmes një postimi në rrjetet sociale duke thënë se lajmi nuk është aspak i vërtetë dhe ata vijojnë të jenë së bashku.Gjithsesi duket se ky lajm ka dhënë efektin e vet. Eva Murati ka postuar një Instastory tjetër ku tregon se vëmendja e tepruar këto ditë i ka shërbvyer për mirë.“Plus 3000 followers për 24 orë. Definitivisht duhet të filloj t’i provokoj vetë portalet hahaha”- ka shkruar ajo.

Lexone

Incident para emisionit për Alketa Vejsiun, nuk do e besoni çfarë i vodhën

Moderatorja e emisionit me fëmijë ‘Në kurthin e Piter Pan’, Alketa Vejsiu, ra ne sy mbremjen e te henes pasi kishte veshur të njëjtat kominoshe si të javës së kaluar, vetëm se ndryshonte ngjyra e tyre.Por një detaj tjetër në veshje i shpëtoi gjithkujt.Në fillim të emisionit moderatorja u shfaq me një palë sandale ngjyrë gold, mirëpo pas spotit publicitar, Alketa futet në skenë me një palë këpucë të kuqe. Sipas ‘Iconstyle’, ky ishte një incident që kishte ndodhur pak para se të fillonte emisioni.“Para se të fillonte emisioni më humbën këpucët. Dikush mi mori, por fatmirësisht ishte Valbona Selimllari që më erdhi në ndihmë. Bona kishte marrë me vete dy palë këpucë dhe si zemërmirë që është mi dha një palë mua”- tregoi ajo.

Lexone

Kjo e henë e ka nisur herët për Alketa Vejsiun!

Moderatorja Alketa Vejsiu duket se e ka nisur herët këtë fillim jave.Ajo ka publikuar mëngjesin e sotëm një foto në ambientet e Klan ku duket se puna për emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ka nisur që herët.E veshur sportive Alketa duket mjaft në formë.Burimi:Gazeta ExpressThe post Kjo e henë e ka nisur herët për Alketa Vejsiun! appeared first on Thashetheme VIP.

Lexone

Rozana Radit ka një super çmim

Edhe pse nuk shquhet për shpenzime marramendëse apo për shuma të mëdha parash për aksesorë, duket se paskemi ditur shumë pak për bizhuteritë e Rozana Radit. Mbrëmjen e kaluar, moderatorja dhe këngëtarja e njohur ishte pjesëmarrëse në një prej eventeve në kryeqytet dhe postoi në Instagram një foto ku shfaqej …

Lexone

Moderatorja e njohur zbulon sekretin për vajzat me buzë të fryra

Në programin “Një kat më lart” moderatorja Dajana Shabani ka rrëfyer plot sinqeritet nesë ka ndërhyrë në trupin e saj. Ermali i thotë se shpesh është lakuar për operacione, ndërsa ajo tregon se disa herë edhe i kanë shkruajtur për buzët apo vithet. ‘Unë jam natyrale, përveç zgjatimeve në flokë, …

Lexone