Home / Tag Archives: mobyshtepia

Tag Archives: mobyshtepia

FOTOT: Brenda “parajsës” 4.91 milionë dollarëshe të Leonardo DiCaprios

Leonardo DiCaprio është zhvendosur në Los Angelos.Aktori i famshëm ka blerë një shtëpi të re për shumën e 4.91 milionë dollarëve, e cila i përkiste producentit Moby.Shtëpia, e cila ndodhet në zonën e Los Feliz, është një “parajsë” më vete.Ajo është e arreduar me stil anglez dhe ka pesë dhoma gjumi dhe tetë banjo.Në këtë shtëpi gjen spa, pishina, kinema dhe çdo gjë tjetër që do ju shkojë në mendje. (TemA)

Lexone