Home / Tag Archives: mjegulline

Tag Archives: mjegulline

Keni menduar të shkoni në plazh sot? Më parë shikoni parashikimin e motit

Moti, për ditën e sotme parashikohet me vranësira mesatare dhe të dendura.Sipas Shërbimit Meteorologjik do të ketë reshje shiu te herë pas herëshme me intensitet të ulët ndërsa pjesën veriore të vendit reshjet e shiut do të jenë mesatar në formën e shtrëngatave, stuhive dhe breshërit lokal.Baza e reve të ulta do të jetë 500 metra. Era do të fryjë me drejtim Jugperëndim –Juglindje 1-15m/sek. Deti parashikohet të jetë i forcës 4 me lartësi dallge 2.8 metra. Shikimi 2-20km. Mjegulline për shkak të reshjeve.Temperaturat parashikohen:Vendet Malore 12/22Vendet e Ulta 15/25Vendet Bregdetare 16/22

Lexone