Home / Tag Archives: mirupafshim

Tag Archives: mirupafshim

(VIDEO) U tallën me Simeonen, në fund u tall.. ai!

Disa tifozë të Arsenalit, të inkuadruar nga kamera, pas përjashtimit të trajnerit të Atletiko Madridit, Simeone, nisën të talleshin, duke i bërë me dorë “mirupafshim”, pra se gjithçka më pas do të merrte tatëpjetën për spanjollët dhe ashtu ishte deri te goli i Lakazet, por më pas gjërat rrodhën ndryshe, teksa Grizman barazoi dhe Simeone festoi në tribunë…Morali: mos u gëzo i gëzuar, mos u hidhëro i hidhëruar…

Lexone