Home / Tag Archives: mirmengjes

Tag Archives: mirmengjes

FOTOT: Rama “mirmëngjes” nga moli në Liqenin e Tiranës

Kryeministi Edi Rama ka uruar “mirmëngjes” për qytetarët me investimin më të ri në Tiranë“MIRËMËNGJES dhe me këto pamje nga hapësirat e transformuara të molit në Liqenin e Tiranës, i çertifikuar tanimë edhe për ujë të pastër nga “White Flag”, ju uroj një ditë të mbarë ”- shkruan Rama në Facebook teksa ndan edhe disa fotografi të cilat ju do të mund t’i shihni në galerinë tonë virtuale. (TemA)

Lexone