Home / Tag Archives: miresise

Tag Archives: miresise

Kryemadhin s’e kishim parë kurrë kështu, fjalë të ndjera për personin e shtrenjtë në jetën e saj

Nëna e Monika Kryemadhit feston sot ditëlindjen dhe në ritmin që tani i ka kapur të gjithë, që çdo urim e bëjnë edhe në rrjetet sociale, nuk mund të shpëtonte kryetarja e LSI.Ajo ka postuar një foto me të ëmën në FB dhe e uron me fjalë të ndjera.Postimi i plotëSot ti ke ditelindjen!Një buqetë me lule do të ishte rutinë, si ajo që bëhet gjithmonë me miqtë për ti uruar. Buqetën e dashurisë që ti më ke dhuruar, lumin e mirësisë që solle tek unë dhe sakrificat e tua të panumërta për mua nuk mund ti mbledh në një buqetë me lule. Ti heroina ime e heshtur, që më jep dorën në çdo moment, edhe sot që unë jam nënë, për ty nuk do mjaftonin lulet e të gjitha kopshteve të botës.Të dua shumë mami im!

Lexone