Home / Tag Archives: mikroskopike

Tag Archives: mikroskopike

Demi Rose tregon format e kolme me bikini mikroskopike

1 of 6Ajo tregon me krenari format e saj të kolme me të cilat konkurron denjësisht femrat e famshme të klanit Kardashian.Dhe Demi Rose i sfidoi sërish Kardashianet teksa pozoi me format joshëse e veshur me bikinit e reja të linjës së saj ISAWITFIRST.COM në Ibiza.Modelja 23-vjeçare ka shpërfaqur format e saj të kolme e veshur me bikinit mikroskopike që nuk ia mbulonin dot asetet.11 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone