Home / Tag Archives: microsoft

Tag Archives: microsoft

Modeli i ri i Surface Laptop fillon prej 799 dollarëve

Modeli i ri i Surface Laptop fillon prej 799 dollarëve

Microsoft ka debutuar në heshtje me modelin e ri të laptopit Surface Laptop, të cilin e ofron në katër ngjyra dhe opsione të Intel Core m3, Intel Core i5 or Core i7 me 16GB RAM dhe deri në 1TB memorie. Ky model i Surface do të jetë pak më i …

Lexone