Home / Tag Archives: metessot

Tag Archives: metessot

Saimir Tahiri: Emërimi i Visho Ajazit ambasador nga Rama, një turp i madh

Në konferencën e tij për shtyp, Saimir Tahiri ka kritikuar Ramën për emërimin e Visho Ajazit ambasador.“Ish-kryeprokurori dhe kreu i SHISH, punonin kundër policisë dhe shkonin e raportonin në zyrën e Sali Berishës dhe Ilir Metës.Sot ish-kryeprokurori është i pandehur.Ndërsa Visho Ajazi, për turpin e kësaj mazhorance, është emëruar ambassador”, tha Tahiri.(TemA)

Lexone