Home / Tag Archives: mesazhet

Tag Archives: mesazhet

Video-skandali/ Çanin e tërbojnë mesazhet: Jemi gati!

Disa orë më parë, Zonë e Lirë ka njoftuar se do të publikojë një video skandal, i cili do të bëhet publik pas pak çastesh live në emision dhe në zoneelire.al.Ne jemi gati, a jeni ju?The post Video-skandali/ Çanin e tërbojnë mesazhet: Jemi gati! appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone