Home / Tag Archives: menjehere (page 44)

Tag Archives: menjehere

Zgjedhjet lokala, ja kur pritet që të fillojë fushata

Vendi ka hyrë në 10 ditët e fundit të afatit të paraparë me kodin zgjedhor për shpalljen e zgjedhjeve lokale të cilat janë caktuar të mbahen më 15 tetor. Kreu i Kuvendit, Talat Xhaferi ka paralajmëruar se më 6 gusht do ti shpall ato , që i bie në çastet …

Lexone

Si të veprojmë gjatë të papriturave – Kuriozitete dhe këshilla

Kuriozitete dhe këshilla insertet nga emisioni “Pasditja ime” e bardhë Përgatiti dhe lexoi tekstin: Klajd Gorica Montazhi: Endri Si të veprojmë gjatë të papriturave Kujtdo mund ti ndodhin të papritura të pakëndshme, sidomos gjatë verës. Rreziqet shfaqen kudo, por nëse dini paraprakisht si duhet të silleni, pasojat do të jenë …

Lexone

LSDM-BDI e Aleanca pranë paktit për qeverinë në Maqedoni – News, Lajme – Vizion Plus

http://www.vizionplus.tv https://facebook.com/VizionPlusTV Tweets by VizionPlusTV Pas takimit ndërmjet liderëve Ali Ahmeti dhe Zaev, tani më pritet të dorëzohen nënshkrimet e deputetëve të BDI-së dhe aleancës për shqiptarët deri tek LSDM që kjo e fundit si garanci e pastaj menjëherë t’i procedojë tek presidenti i shtetit Gjorge Ivanov. Burime brenda LSDM-së …

Lexone