Home / Tag Archives: menjehere

Tag Archives: menjehere

‘Klopp një gënjeshtar i vogël’

“Emre Can nuk më ka thënë ende asgjë, as se ai do të shkojë në Juventus ose se ka marrëveshje me klubet e tjera …”, kështu ka thënë trajneri i Liverpoolit, Klopp. I kujdesshëm dhe me pak fjalë, Jurgen Klopp zgjodhi që menjëherë të ndryshojë temën në pyetjen PËR  mesfushorit …

Lexone

“Të miratohet Demarkacioni dhe të dorëhiqet Qeveria”

Ne jemi të vendosur që menjëherë pas votimit të  demarkacionit, Qeveria duhet të jap dorëheqje dhe se jemi të gatshëm të marrim në dorë fatin e  humbur të Kosovës,tha shefi i Grupit Parlamentar të LDK-së, Avdullah Hoti në një konferencë për media. Ai bëri të ditur se kanë vendosur të …

Lexone

Si vështrojnë vajzat, e si meshkujt

Si vështrojnë vajzat, e si meshkujt

Kur shohin dikë që u pëlqen, meshkujt dhe femrat vështrojnë dhe mendojnë për gjëra krejtësisht të ndryshme. Mësoni se ç’është tërheqëse për gjininë tjetër! Për meshkujt gardëroba të cilën e ka veshur femra nuk është me rëndësi – do të fantazojë dashurinë, mirëpo mendimet e para do t’i ketë lidhur …

Lexone

‘Kjo është arsyeja pse Suso nuk po shënon shumë gola’

Ylli i Milanit, Suso mund të jetë edhe më i dobishëm e të shënojë edhe më shumë gola, të paktën kështu ka thënë babai i tij, përcjell ORAinfo. Ish- futbollisti i i Liverpoolit thuhet se ishte në pamjet e Jurgen Kloppit kohët e fundit, menjëherë pasi Reds kishin shitur Philippe …

Lexone