Home / Tag Archives: meksikebukuroshja

Tag Archives: meksikebukuroshja

FOTOT: Një “sirenë” në Meksikë

Ajo është një ndër modelet më të kërkuar në botë për momentin.Dhe Bella Hadid ka treguar bukurinë e saj teksa relaksohej nën rrezet e diellit në Cancun, Meksikë.Bukuroshja 21 vjeçare dukej mahnitëse e veshur me një kostum banje ngjyrë portokalli. (TemA)

Lexone